Wpisy z tagiem: Soundtrack

niedziela, 16 lutego 2014

Nie sądziłem, że starczy mi materiału na kolejną składankę, a tu proszę niespodzianka. Przed Wami kolejna kompilacja zawierająca muzykę z gier udostępnią w sieci za darmo przez twórców.

Stage_03

Album zawiera 16 utworów z 12 różnych tytułów. Jak nietrudno zgadnąć, całość utrzymana jest w elektronicznych klimatach z lekką domieszką retro, enjoy:

Stage_03

Stage_03 (*.mp3, 76 MB)

Wcześniejsze kompilacje:

środa, 19 grudnia 2012

Firma Epic Games skończyła w tym roku 20 lat. Z tej okazji parę miesięcy temu w serwisie SoundCloud pojawiła się jubileuszowa składanka zawierająca 20 utworów muzycznych pochodzących z najważniejszych tytułów studia, takich jak Unreal czy Gears of War.

Jeden z kompozytorów mocno związanych z Epic również postanowił uczcić tę rocznicę i w tym samym serwisie opublikował pełne ścieżki dźwiękowe z UT2003, UT2004 oraz UC2 za darmo do pobrania. Wybrałem kilka utworów z każdego albumu i tak powstała kolejna składanka.

Epic Sounds

Album zawiera 11 utworów z 11 różnych tytułów sygnowanych logotypem Epic Games, enjoy:

Epic Sounds

Epic Sounds (*.mp3, 55 MB)

Wcześniejsze kompilacje:

środa, 14 marca 2012

Jako, że składanka "Free for All" szczęśliwie nie wyczerpała tematu darmowej muzyki z gier, przygotowałem dla Was i dla siebie kolejną kompilację. W dalszej części wpisu znajdziecie link do pobrania oraz listę z odnośnikami do źródeł.

Bonus Level
poniedziałek, 20 czerwca 2011

W dobie wszelakiej maści płatnych rozszerzeń czy dodatków do gier (tzw. DLC), darmowe prezenty od producentów/wydawców znanych tytułów to rzecz niezwykle rzadka, prawda? Tak się składa, że całkiem niedawno w sieci pojawiły się soundtracki z takich gier, jak: Bulletstorm, Anomaly oraz Portal 2 - dostępne całkowicie za darmo, a co najważniejsze, legalnie. Generalnie bardzo sobie cenię muzykę z gier, dlatego też postanowiłem nieco poszperać w sieci, z nadzieją, że uda mi się znaleźć więcej darmowych albumów, no i nie zgadniecie.

Free for All
longway

Mini blog

Treść bloga dostępna jest na licencji Creative Commons. by-nc-nd